Reprezentacinė svetainė
€300€200
Vartotojai vis dažniau ieško Jūsų internete, nebūti matomiems būtų labai neefektyvu. Todėl siūlome savo įmonę ar paslaugas reprezentuoti internete. Jums reikia tik surinkti savo veiklos informaciją, o toliau mes pasirupinsime viskuo. Šiuo metu vyksta akcija reprezentacinėm svetainėm!
Elektroninė parduotuvė
€600
Elektroninė parduotuvė –  nereikalauja papildomų išlaidų patalpų nuomai bei kitiems resursams. Mes siūlome elektroninės parduotuvės paketa šabloniniam ir unikaliam dizainui. Pagal poreikius integruojame daugybę apmokėjimo ir pristatymo būdų.
Unikalus
projektas
€1200+
Unikalus projektas tai verslui turinčiam didesnį biudžetą. Ne paslaptis jog unikalumas traukia vartotojus ir pardavimus. Reprezentacinė svetainė su unikaliu dizainu kainuoja nuo €1200. Elektroninė parduotuvė su unikaliu dizainu prasideda nuo €1600.
Svetainės administravimas
€12/val
Negaiškite savo brangaus laiko – svetainės administravimui skirtą laiką išnaudokite savo keliui į verslo sėkmę tiesti. Kokia nauda: išvengsite techninių klaidų, užtikrinsite svetainės saugumą, optimizuosite svetainės veikimo greitį, turėsite kur kreiptis iškilus klausimams.